ПРО НАС 

Changers – компанія з розвитку лідерства - заснована Наталією Попович та Оксаною Семенюк.
Changers є частиною групи компаній One Philosophy.
Changers консультує організації у приватному і державному секторі з питань розвитку лідерства, управління змінами, системного управління талантами, розвитку функції HR, організаційної культури та підвищення залученості працівників.

За деталями, будь ласка, звертайтесь
changers@changers.com.ua
вул.Петра Сагайдачного, 33, Київ, 04070
+38 044 4952960

МІСІЯ 

У серці CHANGERS ми відчуваємо місію надихати лідерів на дії та настрій сьогодні, котрі формують майбутнє їх організацій завтра. Ми допомагаємо трансформувати світогляд людей та організацій; посилюємо ідентичність компаній генами інновацій та креативності; привносимо комфорт та оптимізм під час непростих періодів змін в організаціях за допомогою впровадження потужної корпоративної культури; відкриваємо нові горизонти для розвитку лідерів і творення ними великого.

Клієнти, що зростають разом з нами 

Українська академія Лідерства
ProZorro
Український кризовий медіа центр
Верховна Рада України

Де нас можна почути 

Львівська бізнес-школа lvbs
Київська Школа Економіки KSE
Києво-Могилянська Бізнес Школа
CIPR International (Лондон)
NATO Strategic Communications Summit (Хорватія)
Adam Smith Ukraine Investment Summit (Лондон)
Chatham House (Лондон)
Henri Jackson Society (Лондон)
The Ukrainian Institute (Лондон)
Університет Квадріга (Берлін)

ХТО МИ 

НАТАЛІЯ ПОПОВИЧ
міжнародний експерт з комунікацій та громадський активіст, президент групи компаній One Philosophy, однієї з провідних консалтингових комунікаційних компаній на пострадянському просторі. Також, Наталія є співзасновником Українського кризового медіа центру. З понад 20-річним досвідом у консалтингу в Україні, Сполучених Штатах Америки та Росії, внесок Наталії у роботу з клієнтами Сhangers – це значний крос-культурний управлінський досвід та експертиза із розвитку та захисту репутації клієнтів на ринках, що розвиваються, а також промоції різних регіонів на міжнародній арені.

 

ОКСАНА СЕМЕНЮК
визнаний великою кількістю нагород і ринком міжнародний професіонал у сфері управління людськими ресурсами, лідерства та розвитку талантів. З понад 20 річним досвідом роботи в одній з найбільших світових компаній – Mondelez International, Оксана допомагає клієнтам Changers стратегічно планувати розвиток лідерства і талантів у їх організаціях, заряжає непереможною енергією та бажанням досягати успіху. Її місія - мотивувати, допомагати лідерам та HR спеціалістам реалізовувати весь їх потенціал у розвитку команд, надихаючи їх на зростання.